Print Læs højt
Søg Menu
Luk
14. december 2016

Vinderne er fundet Trafik- og Bygge- og Boligstyrelsens evaluering af ordningen om Ungdomskort er nu afsluttet. Tak til dem, der har deltaget. 

Nedenfor kan du se de deltagere, som har været heldige at blive trukket ud i lodtrækningen (vinderne er kontaktet direkte af COWI, der har foretaget evalueringen):

Vindere af iPads

  1. Anton Cornelius Christiansen
  2. Thomas Holck Høeg-Petersen

Vindere af gavekort til biografbilletter

  1. Amanda Herskind
  2. Amy Hoa
  3. Anders Hasle Klindt
  4. Anna Rind
  5. Ask Lundager Hansen
  6. Astrid Fihl Hedegaard Nielsen
  7. Barbora Galanova
  8. Britt Leth Kristensen
  9. Burak Ulrik Ulucan
  10. Camilla Lander Kolind
  11. Camilla Nørgaard Friis
  12. Caroline Julø Holmgaard
  13. Cathrine Bjerre
  14. Cecilie Andersen
  15. Celine Bordier Dam
  16. Charlotte Vangsgaard Moesgaard
  17. Christian Hougaard-Enevoldsen
  18. Christine Almut Hochfeld
  19. Christoffer Bertram Hughes
  20. Christoffer Mardikian Korsskov
  21. Daniela Carausu
  22. Dorthe Elaine Bønnelykke
  23. Emilie Ehlert Bøtcher
  24. Emilie Kirstine Reusser
  25. Emilie Schmitz Borch
  26. Emma Sofie Kjær Pedersen
  27. Eske Bro Petersen
  28. Flemming Dahlgaard Sørensen
  29. Frederik Winther
  30. Gustav Thillemann Packness
  31. Heidi Nygaard Andersen
  32. Helene Kristine Barnholdt
  33. Henriette Hagelskjær Jensen
  34. Jacob Laurits Besenbach Kjeldsen
  35. Jacqueline Holme Nielsen
  36. Jannie Almskou
  37. Jeffrey Akoto Kollenberg Baggers
  38. Jennifer Liv Christophersen
  39. Jon Appelgreen Jørgensen
  40. Josephine Anna Thorén Basthof
  41. Julia Nguyen
  42. Juliane Therkildsen
  43. Julie Kristine Lohmann Jacobsen
  44. Kamilla Wiuff
  45. Kasper Anders Møller Hansen
  46. Kasper Kofoed Løvenhard Damgaard
  47. Katharina Vid
  48. Katrine Kindberg Gejl Jørgensen
  49. Kira Katharina Askildsen
  50. Lars Dennis Møller
  51. Lars Struve Nikolajsen
  52. Laura Albjerg Beknow
  53. Laura Ephra Norlin
  54. Leah Endahl
  55. Line Lund Udengaard
  56. Line Stenbæk Jensen
  57. Louise Holm
  58. Lulu Maria Witzel
  59. Mads Høilund-Jensen
  60. Mads Maretty Sønderup
  61. Magnus Aae Petersen
  62. Maria Kirkeby
  63. Marie-Louise Allingbjerg
  64. Martin Zohar
  65. Mathias Bach Svendsen
  66. Mathias Hauge Rasmussen
  67. Mette Bramsløw
  68. Mette Overby Gaarn Hansen
  69. Mette Raun Sørensen
  70. Mikkel Brouer Thomsen
  71. Miriam Christine Jensen
  72. Monique Bouvrot Fog
  73. Morten Blom Due Hjulmand
  74. Oline Mathilde Pade Jensen
  75. Pernille Nielsen
  76. Pernille Sørensen Ulm
  77. Rasmus Kissmeyer Lind
  78. Rem Cia Par van Khawng
  79. Rikke Askholm Sørensen
  80. Rikke Gudmann
  81. Sabrina Celine Møller Jensen
  82. Sabrina Vesth Jensen
  83. Samuel Nabil Naguib Mourkus
  84. Sandra Henriette Tonning
  85. Sarah Alexandra Maria Van Dam
  86. Sif Lerud Vedel Stamp Hagedorn
  87. Sif Mejse Christensen
  88. Signe Ebstrup Bitsch
  89. Signe Hageman Rasmussen
  90. Simon Højris Mejdahl
  91. Simon Lamhauge Hansen
  92. Simone Stephanie Ebo Rømer
  93. Simone Østergaard Lynge Nielsen
  94. Sofie Lindholt Hauge
  95. Sólbjørg Helene Hjorth
  96. Tim Gronemann Petersen
  97. Tina Kirstine Marie Lund Jensen
  98. Tomas Cachojanas
  99. Uffe Kamla Simonsen
  100. Yosef Mlayeh